Algemeen Organigram Materiaal Personeel Foto' s

Bevelvoering

Home

 

Korpscommandanten

Luitenant-kolonel 

WILLEKENS 

10.12.1992 - 20.09.1994

Majoor SBH ROELS

20.09.1994 - 06.09.1996

Majoor BOIY 

06.09.1996 - 02.07.1998

Majoor  DE MEERLEER        

02.07.1998 - 26.04.2002

                                            

Korpsadjudanten

 

Adjudant-chef DE GEEST               

03.10.1994 - 06.09.1999

Adjudant              WALBERS

14.02.2000 - 26.04.2002

 

 

                                                       

Korpskorporaal

1Korporaal-chef    SILKENS                    

30.06.1994 - 26.04.2002