Algemeen Organigram Materiaal Personeel Foto' s Bevelvoering Home

 

Korpscommandanten

 

Majoor CALANT                                               10.01.1946 - 17.01.1947

Majoor GUYAUX                                              17.01.1974 - 01.04.1948

Majoor LEGRAND                                            01.04.1948 - 24.03.1949

Majoor MERCIER                                              24.03.1949 - 07.02.1951

Majoor LESIRE                                                  07.02.1951 - 16.12.1952

Luitenant-Kolonel GERARD                               16.12.1952 - 04.05.1953

Luitenant-Kolonel DUPONT                               04.05.1953 - 01.10.1958

Majoor TINANT                                                 01.10.1958 - 05.08.1961

Luitenant-Kolonel TEMMERMAN                       05.08.1961 - 30.07.1963

Luitenant-Kolonel GEIMER                                30.07.1963 - 30.03.1965

Luitenant-Kolonel SBH JACOBS                          30.03.1965 - 10.10.1966

Luitenant-Kolonel SCHINGTIENNE                   10.10.1966 - 27.09.1968

Luitenant-Kolonel ROGGEMAN                         27.09.1968 - 19.06.1970

Luitenant-Kolonel VANDERBORGHT                19.06.1970 - 28.06.1972

Luitenant-Kolonel TIMMERMAN                        28.06.1972 - 17.06.1974

Luitenant-Kolonel SBH VAN CALSTER M.          17.06.1972 - 19.09.1976

Luitenant-Kolonel SBH VAN CALSTER R.           19.09.1976 - 22.09.1978

Luitenant-Kolonel SBH WITHOFS                       22.09.1978 - 03.04.1981

Luitenant-Kolonel SBH DEBRUYNE                   03.04.1981 - 16.09.1983

Luitenant-Kolonel SBH STOKART                       16.09.1983 - 13.11.1986

Luitenant-Kolonel SBH SCHRIJVERS                   13.11.1986 - 31.05.1988

Luitenant-Kolonel SCHIETTECATTE                  31.05.1988 - 15.03.1991

Luitenant-Kolonel SBH VAN REMOORTEL        15.03.1991 - 10.12.1992

Luitenant-Kolonel WILLEKENS                          10.12.1992 - 20.09.1994

 

Korpsadjudanten

 

AdjtChef PERGINON               15.06.1949 – 01.02.1968

AdjtChef TAVERNIER              01.02.1968 – 17.05.1976

AdjtChef OOSTERLINCK        17.05.1976 – 17.05.1979

AdjtChef DE POTTER              17.05.1979 – 02.09.1985

AdjtChef LACOMBE                 02.09.1985 – 30.06.1994